Monika Pasternak

Stylistka specjalizująca się w koloryzacjach oraz barberingu. Właścicielka salonu M- Styl w Swarzędzu pod Poznaniem. Dyplomowany fryzjer. Absolwentka szkoleń Adama Szulca na targach beauty w Warszawie. W 2019 roku uczestniczyła w Akademii Macieja Maniewskiego gdzie ukończyła szkolenia w zakresie nowoczesnych technik strzyżeń, koloryzacji damskich i pielęgnacji. Współpracuję również z marką Lothmann oraz Palco dla której jest instruktorem technik koloryzacji. Salon M- Style należy do grona Expert L'Oreal Professionnel, oferując najwyższej jakości usługi koloryzacji i pielęgnacji. Jako zrzeszona w salon Expert LP. Regularnie uczestniczy w szkoleniach w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie z koloryzacji, nude ombre, fanche balayage i wszystkich nowości. Fryzjerstwo od samego początku było jej pasją. Od samego początku interesowała się głównie dwoma specjalizacjami ,nie łapiąc się wszystkiego ,myśląc tylko o zysku , bo w końcu wyprzedziliby ją ci, którzy się skupiają na tym czego potrzebuje klient .Branża fryzjerska jest dla niej pojęciem bardzo pojemnym i nie da się przyswoić całego materiału fryzjerskiego w stopniu mistrzowskim z obu wciąż rozwijających się działów. Zatem skupiłam się na dziale męskim i damskich koloryzacjach , posiadam swój własny styl. W końcu z biegiem lat postanowiła otworzyć własny salon fryzjerski ,stworzyła miejsce gdzie ludzie dobrze się czują i relaksują się w jej obecności.

Arkadiusz Markiewicz

Pełen spokoju i cierpliwości pedagog, który zajmuje się poszukiwaniem efektywnych sposobów nauczania przedmiotów zawodowych fryzjerskich poprzez analizę celów, treści, metod oraz form organizacji kształcenia. Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej oraz Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi. Wykładowca akademicki, którego pasją jest dydaktyka
i metodyka nauczania. Od blisko 14 lat zaraża pasją do fryzjerstwa młodszych i starszych uczniów, słuchaczy szkół średnich oraz uczelni wyższych. Chętnie poszukuje niestandardowych rozwiązań; znany z awangardowych upięć, wizjonerskich strzyżeń
i koloryzacji. Uczestnik wielu szkoleń krajowych i zagranicznych; na co dzień właściciel pracowni fryzjerskiej, w której zdobywa kolejne doświadczenia. Absolwent i edukator Międzynarodowej Amerykańskiej Akademii Fryzjerskiej Pivot Point.

Magdalena Kaźmierczak-Polowczyk

Fryzjerstwo, zarządzanie MSP, rachunkowość i finanse. W zakresie fryzjerstwa - świadectwo czeladnicze NR 35684 z dnia 23.11.2019 (nauka zawodu w formie kursu zawodowego od 01.09.2006 do 31.08.2009), po ukończeniu nauki zawodu dodatkowa praca w salonie fryzjerskim 2011- 2016, ukończony kurs pedagogiczny (zaświadczenie Nr 4/II/2017), którego program został zatwierdzony przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty dnia 14.05.2017 nr WRE.5633.27.3017. Czeladnik fryzjerstwa, wykształcenie pedagogiczne, ukończone studia licencjackie (Zarządzanie Biznesem PWSZ Kalisz), studia magisterskie (Rachunkowość i Finanse UE Poznań, Wycena Nieruchomości UE Poznań) oraz Prawo SWPS Poznań - w trakcie. Prowadzenie praktycznej nauki zawodu młodocianych od września 2017 oraz prowadzenie Instytucji Szkoleniowej od 2016 roku oraz salonu fryzjerskiego od 2016 roku.

Piotr Polowczyk

Sprzedaż, pozyskiwanie klientów, rozwój
osobisty, MS Office, spedycja
Od 6 lat praca w branży handlowej i spedycyjnej,
kierownik biura, właściciel instytucji doradczo -
szkoleniowej. Osoba odpowiedzialna za
współpracę z klientami - firmami zewnętrznymi
za: realizację celów sprzedażowych,
innowacyjność, rozwój umiejętności i
komunikacji, rozwój zawodowy oraz realizacje
zadań kierowniczych. Trener MS Office 2016
(Excel, Word, PowerPoint, Outlook).
Wyższe: absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego
w Poznaniu (Wydział Rolnictwa i Bioinżynierii)

Szkoleniowiec od 2017 roku, działając pod nazwą
firmy Doradztwo i Handel Piotr Polowczyk posiada
wpis do rejestru Instytucji Szkoleniowych pod
numerem ewidencyjnym 2.30/00100/2018