​S​​zkolenia

Wiemy, jak ważna jest edukacja i nieustanne poszerzanie kompetencji zawodowych. W szybko rozwijającym się świecie dynamicznych zmian, jedną z najbardziej znaczących kwestii dotyczących prowadzenia firmy jest zapewnienie odpowiednich szkoleń dla pracowników. Dzięki temu funkcjonowanie firmy staje się skuteczniejsze, a uczestnicy audytu wzbogaceni są o dodatkową świadomość własnych umiejętności, co wpływa na podejmowanie przez nich coraz to nowszych wyzwań. Naszym zadaniem jest pomoc w otrzymaniu dofinansowania na szkolenia dla przedsiębiorstwa klienta.

O dodatkowe środki mogą ubiegać się zarówno mikro, małe jak i średnie przedsiębiorstwa. Potrafimy znaleźć najkorzystniejsze źródło zapewniające finansowanie szkoleń dla pracowników oraz opracować plan pozyskania funduszy. Pomagamy w przygotowywaniu wniosków, a także kompletujemy dokumentację potrzebną, żeby otrzymać dofinansowanie do szkoleń. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, które jak najlepiej sprostają zapotrzebowaniu naszych klientów. Mamy świadomość, że dofinansowanie szkolenia pracownika może korzystnie odmienić sposób funkcjonowania całej firmy na konkurencyjnym branżowym rynku.

Szkolenia prowadzimy w oparciu o metody warsztatowe - wykłady, prezentacje multimedialne, ćwiczenia, dyskusje, odgrywanie ról, gry i symulacje. Trener dobiera właściwe metody szkoleniowe uwzględniając program, potrzeby uczestników i cele szkolenia. Aktywny udział w szkoleniu sprzyja zapamiętywaniu treści, dlatego stawiamy na przewagę praktyki nad teorią. Pracujemy w małych grupach pod czujnym okiem wykwalifikowanego trenera. Współpracujemy z praktykami wiedzy i trenerami z doświadczeniem zawodowym. Uczestnicy szkoleń otrzymują profesjonalne materiały szkoleniowe, które są wsparciem podczas szkolenia a po zakończeniu pomagają odświeżyć zdobytą wiedzę. Ukończone szkolenie potwierdza certyfikat udziału w szkoleniu. Po każdym szkoleniu dokonujemy analizy jakości i poprawności przebiegu szkolenia stosując działania ewaluacyjne. 

Z czego przeprowadzamy Szkolenia?

* Szkolenia oferowane są zarówno w formie stacjonarnej jak i zdalnej!